EQS

Nieustannie rosnący poziom profesjonalizmu sportowców, zainteresowanie sportem na rynku światowym mogą wywołać obawy i brak jasności przekazu wśród wielu przepisów oraz uregulowań prawnych. Wybór ścieżki kariery jest ograniczony i w dużej mierze zależny od przypadku lub nieprofesjonalnych doradców. Aby osiągnąć wytyczone cele, sportowcy muszą poświęcić ogrom czasu na treningi i doskonalenie swoich umiejętności na różnych płaszczyznach. Najważniejsza jest forma sportowa, a tu niespodziewanie rosną obowiązki, finanse, wydatki i zobowiązania – wszystko równocześnie.

Obecnie kariera sportowca jest coraz krótsza i coraz bardziej intensywna, oczekiwania wobec sportowców i osiąganych przez nich wyników stale rosną. Przez brak profesjonalnego nadzorowania i zarzadzania karierą na różnych etapach jej rozwoju, a także przez brak wzajemnego zaufania stron, po zakończeniu kariery, sportowiec pozostaje w poczuciu utraty tożsamości, z syndromem tzw. „tunel vision syndrome”. To, co kiedyś było głównym atutem sportowca, nie przekłada się na samorealizację po karierze. Jednokierunkowe podejście do życia podczas kariery sportowej staje się główną barierą dla zmian, często skutkuje problemami: finansowymi, bankructwem, depresją, problemami zdrowotnymi. W przeważającej większości sukces materialny przychodzi w młodym wieku, kiedy nie myśli się o dywersyfikacji środków finansowych, o inwestycjach, o rodzinie, o optymalizacji finansowej oraz zabezpieczeniu przyszłości.

Esquisse Solutions jest nowoczesną i profesjonalną firmą, która pomoże zaprojektować ścieżkę Twojej kariery. Jesteśmy firmą, która dzięki innowacyjnemu podejściu oraz poprzez współpracę z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach jest w stanie kompleksowo zadowolić Twoje potrzeby. Naszą misją jest profesjonalne i kompleksowe doradztwo skierowane do sportowców na różnych etapach kariery. Wspieramy nie tylko sportowców, ale także ich rodziny przede wszystkim w sposób przystępny oraz zrozumiały . Naszym atutem jest pełna dostępność i osobiste podejście dla każdego Klienta, budowanie relacji długoterminowo, nastawienie na współpracę oraz rozumienie trudnych realiów prowadzenia nowoczesnego biznesu.


Jeżeli jesteś sportowcem, chcesz profesjonalnie zarządzać swoją karierą sportową, a także objąć kompleksową opieką swoją rodzinę tak, aby obecnie realizować się zawodowo i nie martwić się o to co czeka Ciebie po zakończonej karierze – wybór Esquisse Solutions jest pierwszą profesjonalną decyzją dla Twojej komfortowej przyszłości.

Przedstaw nam cel który chcesz osiągnąć a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę z kompleksowym planem który umożliwi Tobie jego realizację.

Bądźmy w kontakcie!

Kontakt stacjonarny
Biuro/Gabinet (Trójmiasto)
ul. Obrońców Wybrzeża 15/1806
80-398 Gdańsk

Biuro/Gabinet (Starogard i okolice)
os. Piastów 7/40
83-200 Starogard Gdański

Sala treningowa/fitness (Sopot)
ul. Bitwy pod Płowcami 73
81-713 Sopot

Telefon
+48 514 222 394